Şirketimizin temelleri 1956 yılında Abdullah YENİYOL tarafından atılmıştır. 1980'li yıllara kadar kendi devam ettirdiği mesleğini o yıllarda oğullarına devretmiş ve ikinci nesil olan Naci, Nihat ve H. Hüseyin Yeniyol, işletmelerini 1989 yılında Yeniyol Ofset Matbaacılık Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleştirerek büyüme konusunda ivme kazandırmışlardır.

O tarihten bugüne kadar yüksek kaliteli ürün anlayışıyla istikrarlı ve kontrollü büyümesine devam eden Yeniyol Ofset, 2006 yılında şu anda çalışmakta olduğu ve Gümüşler'de bulunan 4000m²'si kapalı 6000m²'lik alan üzerine kurulu fabrikasında üretime devam etmektedir.

Yıllardır önceliğimiz hep yüksek kalite ve memnun müşteri olmuştur. Müşterilerimizin bizi meslektaşlarına övgüyle anlatmaları ve tavsiye etmeleri hem en büyük pazarlama silahımız hem de motivasyon aracımızdır. Bundan sonra da bu motivasyonla yatırımlarımızda en büyük payı yine verimliliği ve kaliteyi arttırmak üzerine hazırlanan projeler alacaktır. Bunlar; baskı makinelerimizde yapılacak değişiklikler ve personel eğitimi olmak üzere 2013 ve bundan sonraki yıllarda da önceliklerimizi belirleyecektir. Bunun dışında yeni pazarlara ulaşmak, ihracat oranımızı ve ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırmak da önemli hedeflerimiz arasındadır.
Ondüle Bölümü

Igneli Bobst Makinesi

Ondüle Makinesi